Українська актриса Ірма Вітовська поділилася своєю думкою про результати Нацвідбору на Євробачення 2022, де перемогу святкувала Alina Pash. На думку артистки, поїздки в Росію прощатися не повинні.

Вельми різкими словами на адресу Паш Вітовська поділилася на своїй сторінці в Facebook, пише РБК.

Нагадаємо, що Паш замішана в скандалах через поїздки в Крим і в Москву після 2014 року.

Ірма звинуватила молоду співачку в "відсутності яєць" і натякнула, що справа була в грошах. При цьому конкурсна пісня Аліни для Євробачення 2022 "Тіні забутих предків" їй сподобалася.

"Той випадок, коли вояж в столицю агресора "пересирає" круту пісню з класним потрібним змістом і хорошим виконанням ... чому існує ця хвороба - "відсутність яєць"? Скільки потрібно грошей, щоб не принижувати своїх і свою країну? Чому відсутнє почуття солідарності з вмираючими за цю землю щодня. Ця моральна проституованість закінчиться коли-небудь? Немає слів", - емоційно висловилася актриса.

Вона також розкрила, кого підтримувала в цьому Нацвідборі.

"Тому я за Калуш. Калуш круті. Хоча текст пісні і виконання Аліни Паш – дуже актуальний і важливий сигнал світу", – поділилася Вітовська.

Зірка закликала молодих артистів бути сильнішими і не прогинатися.

"Не прогинайся, молодь! Не прогинайся! Як би важко не було. У нашій історії багато поколінь молоді проходили завідомо пекло і тортури. Невже так важко тримати гонор? "Краще бути останнім серед вовків, ніж першим серед шакалів "Чингісхан", – підсумувала актриса.

Сама Аліна Паш називає "заказухою" нинішній галас з поїздкою і підкреслює, що не порушувала закони України і не перетинала кордон в недозволеному місці, коли в'їжджала в Крим.