Останнім часом 47-річна артистка всерйоз взялася за розвиток власного мікроблогу. Олеся регулярно влаштовує стильні фотосесії в різних образах, чим незмінно приводить шанувальників у захват.

Однак на цей раз Железняк вирішила поекспериментувати зі стилем зйомки, і експеримент, по всій видимості, виявився не найвдалішим. Справа в тому, що росіяни виявили свою улюбленицю... в целофановому пакеті!

Зірка комедійного серіалу "Свати" позувала в жіночній сукні зі спущеними плечима. Вона м'яко посміхалася і виглядала безтурботно. Ось тільки між нею і об'єктивом камери знаходилася щільна плівка, яка відразу ж надала фотосесії містичний і навіть лякаючий відтінок.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

"Олеся красива, але фото моторошне", "Як ніби з фільму жахів", "Приберіть пакет», «Ой, матінко, якийсь трилер про маніяків прям", "Щось пішло не так", – висловилися інтернет-користувачі.

Судячи з усього, Железняк вирішила прислухатися до думки вірних фанатів, тому що вже менше ніж через годину неоднозначний знімок був видалений з її мікроблогу.

Нагадаємо, Олеся давно знайшла щастя в шлюбі з колегою по цеху, актором Спартаком Сумченко. Разом подружжя ростить чотирьох дітей – дівчинку і трьох хлопчиків.