Українська виконавиця Тіна Кароль, яка цього року була суддею Нацвідбору на "Євробачення" висловилася з приводу підробленої довідки Аліни Паш про законне відвідування Криму в 2015 році.

За її словами, гучного скандалу можна було б уникнути, якби учасників перевірили належним чином, пише Апостроф.

Таку заяву артистка зробила в розмові з Катериною Осадчою в рамках програми "Світське життя". "Такого бруду немає в жодній країні. Я прошу-припиніть це. Ми виглядаємо погано, я виглядаю погано. Це ж можна передбачити, перевірити. Якщо є якісь конкретні принципи і правила, то візьміть і перевіряйте всіх. Не потрібно потім дивуватися. Я нікому не вірю", - сказала співачка.

Кароль також зазначила, що перед початком Нацвідбору поцікавилася у організаторів, чи все в порядку з Аліною Паш: "я питала, чи все добре з Аліною Паш. Мені відповіли, що все добре. Ми перевірили. Я відчувала, що буде скандал. Вона у мене брала участь в"Молодій крові". Я її реально поважаю як виконавицю, але Нацвідбір - це тонка структура. Треба мати кришталево чисту репутацію, щоб вже йти на Нацвідбір. Навіть у члена журі повинна бути якась репутація. Я відчувала, що щось не так. Аліна Паш отримала від Мене 6 балів".

Нагадаємо, команду Аліни Паш звинуватили в підробці довідки про відвідування Криму. Державна прикордонна служба України підтвердила, що не видавала виконавиці документ, який би підтверджував законний перетин адмінкордону.

Аліна Паш не братиме участі в "Євробаченні-2022", тому що зняла свою кандидатуру. Через кілька годин з'явилася і заява оргкомітету Нацвідбору. Було прийнято рішення відсторонити Аліну Паш від участі в "Євробаченні-2022".