Україна продовжує боротися за свою свободу. Співачка Світлана Лобода публікувала у себе кілька постів, що переживає через події в рідній країні. Однак на п'ятий день артистка зважилася записати відео і визнала, що в Україні війна.

Лобода зазначила, вона українська співачка, але останні чотири роки працювала в Росії, Україні та Європі. Зараз Світлана Лобода живе в Європі, але її рідні та друзі залишилися в Україні.

"Я не можу себе зібрати і не знаю, що робити. Я хочу сказати, що зараз в моїй країні, в Україні, відбувається повномасштабна війна. Людей вбивають, вони змушені ховатися по підвалах, їм нічого їсти, з ними поруч маленькі діти. Багато хто намагається втекти під кулями, під ракетами. У мене в Києві моя сім'я, мій тато, мої брати, мої тітки, дядьки, бабусі і дідусі. І вони всі ховаються в гаражах, по підвалах, в метро тому що вивезти їх ми поки не можемо, це небезпечно.

Ми всі маленькі люди, ми нічого не можемо. Але є люди, які вершать долі і які можуть зробити так, щоб все це пекло закінчилося. Це глобальна катастрофа для всього світу, і до чого ми прийдемо – незрозуміло. Наше життя на волосині... Ну ми ж всі хочемо миру...",- зазначила Світлана Лобода.

Світлана зазначила, що на неї підписано 10 мільйонів росіян. Артистка хоче достукатися до підписників.