Сергій Міхалок прямо каже - поки з території Білорусі йде обстріл України російськими ракетами, така ситуація - ганьба чистої води.

Легендарний рок-музикант, лідер груп "Ляпіс 98", BRUTTO і Drezden Сергій Міхалок у вкрай лютій і жорсткій формі звернувся до військовослужбовців Білорусі. Відеозвернення музикант виклав на YouTube.

"Які з вас захисники Батьківщини? Ракетами стріляти по сусідах, щоб Путін погладив Лукашенка по вусах - це захист?! Це ганьба! Якби справжні офіцери, колись колишні елітою РБ, про таке дізналися, зовсім скоро вони [вибили, нецензурно - ред] б зі своєї території всіх російських окупантів. Жодна ракета не полетіла б з Білорусі, навіть якщо для цього офіцерам довелося б загинути", ‒ сказав він.

Міхалок прямо каже - поки з території Білорусі йде обстріл України російськими ракетами, така ситуація - ганьба чистої води.

"Слухайте самі і поширюйте. Нехай Білорусь знає, що її захисники – боягузи і спільники нацистів, а не військова еліта. Якщо хтось хоче стати такою, починайте з ракет. Поки йдуть обстріли, це ганьба всієї держави", - сказав музикант.