Українська журналістка та ведуча "24 каналу" Катерина Соляр стала справжньою зіркою мережі після того, як у прямому ефірі емоційно розкритикувала співачку Світлану Лободу за її відеозвернення у сльозах із проханням зупинити війну в Україні. Артистка навіть не згадала, що до нашої країни вторглася Росія, а український народ назвала "маленькими людьми", які нічого не вирішують.

Ведучу настільки це розлютило, що вона зірвалася на крик і ненормативну лексику перед камерами. Катерина Соляр засудила Лободу за те, що співачка побоялася навіть згадати прізвище Володимира Путіна і назвати речі своїми іменами – наприклад, Росію країною-агресором.

"Ти не змогла сказати, що це Росія зараз скидає бомби та ракети на твою країну, де твій батько. У тебе не вистачило сміливості сказати це у вічі Путіну, бо ти сподіваєшся, що ти матимеш концерти на Расєї. У тебе будуть концерти на Расєї – відспіваємо все на похороні Путіна", – сказала ведуча.

Вона наголосила, що в Україні не "маленькі люди", як каже Лобода, а величний народ. Який із голими руками може зупинити танк, допомагає один одному та підтримує.

"Це ти – маленькі люди. Це ти – маленька люда... С*ка ти, Світлана Лобода", – заявила Катерина Соляр.

Нижче наводимо повний текст промови телеведучої, відео з якою масово поширюють по соцмережах.

ведуча про Світлану Лободу
ведуча про Світлану Лободу