Після кількох розмов з близькими, співак для себе зрозумів, що у них не вийде порозумітися.

Однак росіяни продовжують телефонувати виконавцеві, тому він їх свідомо ігнорує. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

"В мене були родичі в Севастополі – більше їх немає. Ми всі Зіброви: Воронезька, Курська області. В мене немає родичів тепер, все. З ними тяжко розмовляти, марно. Нічим не здивуєш їх", – поділився українець.

Павло Зібров додав, що не розуміє зірок, які намагаються і далі переконувати близьких та знайомих в тому, що пропагандисти багато років брехали їм про Україну.

"І що толку? Ніякого толку немає. Вони там зашорені і нехай варяться в своєму котлі. Розбере і поставить все на місце час", – сказав народний артист України.

Співак розкрив, що спілкувався зі своїми двоюрідними братами та сестрами з Росії, однак вони не повірили йому. Через це Павло Зібров ухвалив рішення – обірвати з ними зв'язок.

"Вони намагаються мені дзвонити, але я не відповідаю. Що вони мені нормального скажуть? Нічого. Їх покарає Господь. Мільйони людей кажуть, що від них нічого не залежить. Якщо ви мовчите – то ви стадо баранів просто", – заключив виконавець.