Процес розпаду країни-агресора Росії розпочнеться лише після 2023 року.

Такий прогноз зробила астролог Ольга Медвецька. Вона зазначає, що саме тоді розпочнуться неминучі процеси, що призведуть до глобальних змін. І ці процеси спровокують або революційні рухи до, або розвал країни деякі частини.

За словами Медвецької, на той час відбуватиметься трансформація антидемократичних, тоталітарних, імперіалістичних режимів.

"Не обіцяю, що вони трансформуються просто наприкінці березня, тому що все ж таки Плутону потрібно багато часу на його місії. До того ж з літа 2023 по січень 2024 року він стане ретроградним і на півроку повернеться знову на знак Козерога. Але процес уже буде запущено, а розмах почне набувати з 2024 року", – пояснила астролог.

Однак, за її словами, варто передбачити деталі, як саме відбуватимуться ці процеси у Росії. Адже астрологія вказує не чіткі деталі, а напрямок розвитку подій, підкреслила Медвецька.

"Можливо (це будуть – ред.) внутрішні революції, можливе повстання та відділення незалежних республік. Варіантів багато, але це не головне", – додала астролог.

Нагадаємо, раніше астролог назвала дату потужного загострення війни з Росією та початок нової бійні. Активні бойові дії продовжаться в Україні до кінця 2022 року. Як розповіла астролог Ангеліна Вакуліна, загострення та нової бійні з окупантами варто чекати у середині серпня.