Українська співачка Оля Полякова в інтерв'ю для Ранку з Україною зізналася, що, виїжджаючи на початку повномасштабної війни з України з дітьми, намагалася скористатися своїм зірковим становищем.

Так артистка, яка раніше ніколи надовго не розлучалася із чоловіком, звернулася до прикордонників із проханням випустити чоловіка разом із сім'єю.

"Мій чоловік і не збирався їхати, але ми колись під'їхали до кордону, я подумала: може, зараз скористаюся своєю зірковістю. Я підійшла: "Може, ви випустите мого чоловіка, у мене двоє дітей" і все інше, плачу. Погладили по голові та відповіли: "Прощайтеся". І ми попрощалися", - згадує Полякова.

Вона також зазначила, що за кордоном постійно відчувала провину перед чоловіком та іншими людьми, які змушені залишитись у країні, охопленій війною. Лише робота та благодійність повернули її до життя.

"Коли у мене з'явилася можливість працювати і допомагати країні, я тоді перестала себе жерти, тому що до цього ти думаєш: "Боже, я нікому не потрібен, у мене нічого немає, я ніхто". Коли ти 20 років робив кар'єру і тут у тебе забирають усі. Ми всі в Україні в однакових умовах. У нас 24 лютого забрали все", - каже артистка.

До речі, чоловік Полякової - бізнесмен Вадим Буряковський, не сидів без діла без дружини, а пішов служити в тероборону.