Маша Єфросиніна - відома українська телеведуча, яка, безумовно, підтримує свою країну у війні, яку розпочала росія.

Звичайно, до 2014 року вона мала знайомства серед російських знаменитостей і навіть була дуже дружною з багатьма з них. Але повномашстабна війна показала справжні обличчя тих порід, у тому числі й зірки серіалу "Свати" Олесі Железняк, яка зіграла роль Лариси Буханкіної.

Олеся Железняк
Олеся Железняк

Маша Єфросиніна різко висловилася про актрису після її численних образливих висловлювань на адресу України, адже кілька років тому вона присягалася в коханні нашій країні.

В інтерв'ю з актрисою Наталкою Денисенко Єфросиніна згадала про спільну роботу з Олесею Желєзняк, яка зараз є шанувальницею політики путіну. За словами ведучої, 14 років тому на зйомках серіалу "Диво" Олеся була зовсім іншою людиною. Залізняк навіть була в гостях у Маші і неодноразово освідчувалася в любові до України.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Ми жили на майданчику кілька тижнів. Ми грали близьких подруг – у неї головна роль, у мене другорядна. мене вдома, ми пили вино, вона розповідала про свою родину. Ця людина настільки була інтегрована в Україну, освідчувалась у коханні нам. Вони всі майже купували тут квартири, бо приїжджали так часто, що їм вигідніше було купити", - розповіла Маша .

Єфросиніна зізналася, що була шокована тим, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Железняк почала ходити по пропагандистським шоу і розповідати, що в Україні живуть "нацисти" і що її утискали під час зйомок.

Нагадаємо, що Ані Лорак накинулася на українців і заприсяглася, що допомагає постраждалим сім'ям: "Кохання об'єднає нас".

Раніше ми повідомляли, що Космос із "Бригади" Дмитро Дюжев впав у маразм просто в окупованому Донецьку: "Це героїзм ступеня геніальності".