З самого початку повномашстабної війни до нашої країни з Росії повернулися ті українські зірки, від яких ми цього й не очікували.

І хоча Світлана Лобода, Макс Барських та Віра Брежнєва довго намагалися заслужити на прощення українців за ігнорування війни з 2014 року. але вони це вийшло. А такі люди як Регіна Тодоренко, Ані Лорак, Стас Костюшкін, Яна Соломко та інші канули в небуття для всіх нас.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Зараз же річ піде про Віру Брежнєву, яка була навіть за улюбленим продюсером росіян Контантіном Меладзе. Не дивлячись на душевні пісні грузина для Віри вони, зважаючи на все розлучилися. Так, чутки про це ходили давно, але зараз і сама артистка підтвердила їх. Щоправда, зробила вона це досить побіжно.

Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, і не акцентуючи увагу на негативі, анонсувала про вихід свого першого мініальбому українською.

"Війна, розлучення, трансформації, подяка, музика та голос… Все це в моєму мініальбомі "Спасибі", – повідомляє Віра у соцмережі.

Публікація Віри Брежнєвої
Публікація Віри Брежнєвої

Шлюб із Меладзе продовжувався до 2022 року, а причиною розлучення стало, за даними Вікіпедії, повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Меладзе-старший хоч виїхав із Росії, проте продовжує співпрацювати з росіянами, які підтримують криваву політику путіну.

Нагадаємо, що хлопчик із особливою долею: що трапилося із сином Костянтина Меладзе.

Раніше ми повідомляли, що Віра Брежнєва у в'язаних трусах показала свої пухирці.