8 жовтня 2023 року розпочалося дуже сумні новини, адже донька Ніни Матвієнко Тоня повідомила, що легендарна артистка померла.

Дружина Арена Мірзояна написала про це в соцмережах, але була вкрай небагатослівною, тому невідомо, коли це сталося і що сталося.

Тоня Матвієнко та Ніна Матвієнко
Тоня Матвієнко та Ніна Матвієнко

Про якісь хвороби 75-річної Ніни, яка 10 жовтня мала відзначати 76 день народження, не було відомо. Ще влітку співачка давала велике інтерв'ю, в якому жартувала та розповідала, як нестерпно їй жити з дочкою під одним дахом.

"Мама померла" , - написала Тоня Матвієнко 8 жовтня та прикріпила фото співачки.

Публікація Тоні Матвієнко
Публікація Тоні Матвієнко

Ніна Матвієнко народилася 10 жовтня 1947 року в селі Неділище Ємільчинського району Житомирської області. 1968 року закінчила вокальну студію Хору імені Григорія Верьовки і стала його солісткою. У репертуарі співачки багато народних пісень, серед яких обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади. Матвієнко грала у телевиставах Маруся Чурай, Катерина Білокур, Розлилися води на чотири броди, художніх фільмах Солом'яні дзвони, Зникла грамота, у радіовиставах Політ стріли, Кларнети ніжності. Вона мала низку державних нагород, зокрема, звання народної артистки та Героя України.

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Ніна Матвієнко була народною улюбленицею, тому українці дуже тяжко переносять її смерть. Свої співчуття Тоні висловили інші українські знаменитості: співачка Кола, Світлана Тарабарова, Григорій Решетник, Соловія Вітвіцька, Сабіна Мусіна, Раміна Есхакзай.

Прощавайте, Ніно Митрофанівно… Світла пам'ять, повага та подяка. Невимовна втрата, співчуття рідним.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко вперше торкнулася теми, від якої сльози навертаються на очі.

Раніше ми повідомляли, що Ніна Матвієнко попросила чоловіка покинути її.