Не минуло й тижня, як поховали легендарну українську. співачку Ніну Матвієнко, як помер ще один яскравий персонаж України.

Йдеться про коміка, продюсера, телеведучого, актора і учасника КВК Сергія Сивохо. З жовтня 2019 року до березня 2020 року він був радником секретаря Ради національної безпеки та оборони з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо

Новини про кончину українця з'явилися ще пізно ввечері 16 жовтня, але підтвердилися вони лише вранці 17, адже помер Сівохо близько 6 ранку.

Сумну новину повідомила близька подруга шоумена Світлана Бердецька. Артиста не стало на 55-му році життя.

"Зараз щодня дуже важкий, але сьогодні мені особливо погано. Сьогодні о 5:40 ранку помер мій добрий друг, ніжно кохана мною людина, великий друг Ізраїлю, чудовий артист Сергій Анатолійович Сивохо. Мені буде дуже не вистачати тебе. Вічна пам'ять Сергію" , - Зазначила Бердецька.

Шоумен закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю інженер-металург. Проте за спеціальністю Сивохо працювати не судилося. Ще під час студентських років шоумен розпочав кар'єру у КВК. Саме гумор приніс актору шалену популярність.

2019 року шоумен пішов у політику. Він балотувався у народні депутати від партії "Слуги народу", але не пройшов.

2021 року у відвертому інтерв'ю "Зірковому шляху" шоумен зізнався, що проблеми зі здоров'ям у нього почалися в дитинстві. Коли Сивохо було шість років, лікарі діагностували у нього бронхіт із астматичним компонентом. Тоді майбутній шоумен набрав зайві кіло, адже лікували його гормональною терапією.

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо

Влітку 2017 року в артиста діагностували виразку шлунка. Лікарі тоді сказали Сивохо, що треба худнути. Шоумен, вага якого становила 195 кіло, скинув 50 кіло. Однак на цьому проблеми зі здоров'ям Сивохо не скінчилися. У легенях артиста почала накопичуватися рідина через малорухливий спосіб життя.

Нагадаємо, що на похорон Ніни Матвієнко у Києві приперся дует "Кролики", який мовчав про війну: Данилець та Мойсеєнко лили сльози.

Раніше повідомляли, що 42-річна Лілія Ребрик втретє стане мамою: у війну вирішила не відкладати життя на потім.