Якщо жовтень минулого року пройшов для українців під знаком страшних ракетних ударів, то 023 року ми не встигаємо за похороном.

На початку місяця Україну накрила моторошна новина про смерть легендарної Ніни Матвієнко, потім ми шокувалися загибеллю коміка Сергія Сивохо і 19 жовтня знову стало темним днем ​​в історії української культури. Сьогодні стало відомо, що покинув цей світ легендарний актор та комік Сергій Гладков. Якщо це прізвище нічого вам не каже, то просто згадайте передачу "Каламбур" та "Деревня дураков".

Сергій Гладков (посередині), кадр з "Село дурнів"
Сергій Гладков (посередині), кадр з "Село дурнів"

Про подробиці його смерті не повідомляється, але йому було лише 60 років. Він знімався в "Каламбурі" з чотирма іншими акторами після злиття тріо "Магазин Фу", до якого входив сам, окрім Тетяни Іванової та Вадима Набокова, та дуету "Солодке життя" (Юрій Стицківський та Олексій Агоп'ян). Він грав ролі невдахи в "Барі Каламбур", мужика з "Деревни дураков" та Дранкеля в "Залізному капуті".

Після закінчення зйомок чоловік займався звукорежисурою та дизайном звукових ефектів. Початок повномасштабної війни він зустрів, як і частину інших гумористів, в Одесі. Він одразу ж додав державний прапор на аватарку у соціальній мережі Facebook, проте був не надто активним.

Сергій Гладков, фото із вільних джерел
Сергій Гладков, фото із вільних джерел

Про смерть Гладкова повідомили українські ЗМІ, зокрема УНІАН, із посиланням на актора творчої групи "Каламбур" Вадима Набокова.

Прощання з актором відбудеться 21 жовтня у Одесі.

Сергій Гладков та Вадим Набоков, фото із соцмереж
Сергій Гладков та Вадим Набоков, фото із соцмереж

Нагадаємо, що помер 54-річний комік Сергій Сивохо: на що хворів політик, який не відбувся, з "Слуги народу".

Раніше ми повідомляли, що на похорон Ніни Матвієнко у Києві приперся дует "Кролики", який мовчав про війну: Данилець та Мойсеєнко лили сльози.