Таїсія Повалій разом з такими знаменностями, як Ані Лорак, Регіна Тодоренко, Яна Соломко, Стас Костюшкін, Джиган та інші вважали за краще розважати росіян.

Це ті люди, які не називають війну війною і продовжують виступати в Росії, отримуючи свої криваві рублі. А ось Таїсія Повалій пішла ще далі, аніж закрила собі в'їзд до України назавжди.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

З'ясувалося, що артистка стала громадянкою Росії. Більше того, для цього було обрано символічну дату - 24 серпня, День Конституції України. цілком очікувано від людини, яка співає українських пенсій перед убивцями українців у Кремлі.

Інформацію про це надав блогер Богдан Беспалов у своєму Телеграма-Канале, а також показав докази. За його словами, факти про її громадянство Росії є на одному з національних сайтів Росії, де є відкритий реєстр громадської інформації.

За даними, Повалій стала громадянкою країни-терористки саме цього року та цинічно обрала особливу дату для всіх українців.

Таїсія Повалій отримала громадянство у День Незалежності України
Таїсія Повалій отримала громадянство у День Незалежності України

Також блогер зазначив, що тепер скандальна співачка ніколи не зможе повернутися до України – ні фізично, ні юридично. Втім, лише сам Повалій житиме з цією зрадою.

Нагадаємо, що Таїсія Повалій виступила у Кремлі з українською піснею: "Заберіть у неї громадянство і забудьте, як звати".

Раніше ми повідомляли, що Ані Лорак почала хвалити росіян і шкодувати сиріт: "Вони для мене переможці".