Рано чи пізно багато людей наважуються вколоти собі ботокс.

Звичайно, хтось бачить у своїх зморшках історію, яку вони пронесли крізь роки, а хтось бажає дивитися в дзеркало та сяяти молодістю. До другої належить дружина українського співака Віктора Павліка, Катя Репяхова.

Фото Каті Репяхової
Фото Каті Репяхової

Нещодавно вона зізналася. що зважилася на таке ін'єкційне омолодження та показала, що сталося з її обличчям після процедур.

Хоча дівчині лише 29 років, але вона вже вдалася до уколів краси. Про це Катя розповіла у Instagram-stories. Блогерка зізналася, що раніше не робила подібних процедур, адже не бачила в цьому необхідності, але зараз же наважилася. Катерина зробила уколи ботоксу.

"Мені 29 років. І сьогодні я вперше вколюю ботокс" , - сказала Репяхова.

Сториз Каті Репяхової
Сториз Каті Репяхової

Заповнити препаратом обраниця Павліка вирішила чоло, міжбров'я та зону навколо очей. На відео Катерина показала, як відбувалася процедура. На кадрах докладно видно, як косметолог вводить голку під шкіру і працює препарат. За словами Репяхової, було боляче, але процедура виявилася "швидкою, тож можна витримати".

Сториз Каті Репяхової
Сториз Каті Репяхової

Блогерка поділилася, що результату поки що немає, його можна буде помітити лише через 14 днів. Щоправда, Катя показала, що після процедури на її обличчі з'явилися набряки. Вартість процедури дружина Павліка говорити не стала. Зазначимо, що середня ціна за Києвом коливається в районі 4-5 тисяч гривень.

Сториз Каті Репяхової
Сториз Каті Репяхової

Нагадаємо, що бліда Катя Репяхова дражнить українців розкішшю.

Раніше ми повідомляли, що Катя Репяхова розкрила всю правду щодо залежності Віктора Павліка.