Алла Пугачова та Максим Галкін стали тими рідкісними людьми на росії, які підтримали Україну, виступили проти війни та поїхали із земель путіна.

Пара влаштувалася в Ізраїлі і Максим Галкін заявляв, що незважаючи на війну з терористами ХАМАС, їхати звідти вони не планують. Як стало відомо, що Примадонна вже в росії.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

Про це повідомляє ряд РосСМП (засоби масової пропаганди - прим.ред.). Пропагандистські Telegram-канали активно розповсюджують фото з Пугачовою у столиці росії. Зірка приїхала до країни-агресорки без чоловіка Максима Галкіна, якого в рф визнано іноагентом через підтримку України. Також поряд з Аллою Борисівною не були помічені їх з Галкіним 10-річні двійнята Ліза та Гаррі.

На знімках, що розповсюджуються пропагандистськими ЗМІ, 74-річну Аллу Борисівну зображено в ніжно-рожевій кепці і такого ж кольору шубі, джинсах та рожевих кросівках. Образ артистка доповнила сріблястою сумочкою.

Алла Пугачова в росії, кадри з відео
Алла Пугачова в росії, кадри з відео

Навіщо артистка повернулася до країни-терористки, не повідомляється. Тільки відомо, що з аеропорту вона попрямувала до свого замку у селищі Грязь.

Зазначимо, що Алла Пугачова та Максим Галкін навесні 2022 року поїхали з дітьми до Ізраїлю, невдовзі після початку бойових дій в Україні. Співачка з того часу приїжджала до росії двічі: у вересні 2022-го вона відвідала церемонію прощання з президентом СРСР Михайлом Горбачовим, а у травні 2023 року приїхала на похорон модельєра Валентина Юдашкіна.

Алла Пугачова повернулася до свого замку на росії, кадр з відео
Алла Пугачова повернулася до свого замку на росії, кадр з відео

Нагадаємо, що Максим Галкін підірвав п'яті точки путіністів і перейшов українською мовою: "Піду втоплюсь".

Раніше ми повідомляли, що дружина Віктора Павлика Катя Репяхова обколола обличчя: зморшки поки що не зникли, але вся набрякла.