Національна академія мистецтва та науки звукозапису США оголосила перелік номінантів на премію "Греммі" 2024 року.

Повний перелік номінантів опубліковано на сайті премії.

Найбільше номінацій (дев'ять) отримала співачка SZA, а співачка Вікторія Моне — сім. Обидві співачки представлені у категорії "Запис року". У Тейлор Свіфт, Олівії Родріго, Біллі Айліш, Майлі Сайрус та групи Boygenius — по шість номінацій. Пісня "What Was I Made For?" Біллі Айліш з фільму "Барбі" представлена ​​в номінаціях на найкращий запис року та найкращу пісню.

Зазначимо, що сама церемонія відбудеться 5 лютого 2024 року, де й буде оголошено переможців.

Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/
Біллі Айліш / instagram.com/billieeilish/

Але складно не згадати й те, що українські зірки також подавалися на цю церемонію. Серед яких і Тіна Кароль, але Америка якось не захотіла її приймати.

Співачка пролетіла у трьох категоріях, на які подавала сингл "One nation under love" (Best Pop Duo/Group Performance; Best Music Video; Але Тіна все ще має шанс отримати спецнагороду Греммі Best Song for Social Change Award. Її заснували минулого року. та вручають безпосередньо на церемонії за піснями з важливим соціальним меседжем.

Заявки на Греммі також подавали Асія Ахат, кримськотатарський джазовий музикант Усеїн Бекіров та композитор Тарас Куценко. Ніхто з них також не номіновано.

Окремо висловилася і співачка Джамала, яка, як з'ясувалося, теж пробувалась в "Греммі". Альбом кримськотатарських пісень QIRIМ не включили до номінації Best Global Music Album. Ну, принаймні, Тіні Кароль не прикро.

Публікація Джамали
Публікація Джамали

Нагадаємо, що Тіна Кароль зробила те саме, що й Ані Лорак, українці не можуть повірити очам: "Не святі".

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль відмовилася їхати до військових ЗСУ та "забула" про машину для них: "Просто боїться в принципі".