28 жовтня 2023 року прийшла сумна новина для всіх фанатів американського серіалу "Друзі".

Саме в цей день помер Меттью Перрі – виконавець ролі Чендлера Бінга. Фанати тяжко переживали цю втрату та несли сотні букетів до будинку, де знімався серіал. І хоча сам актор завжди просив, щоб його згадували не як Чендлера, а як Меттью, адже він насамперед людина, а не герой, але в наших серцях навіки зафіксовано образ дотепного романтика Бінга.

Метью Перрі, кадр з інтерв'ю
Метью Перрі, кадр з інтерв'ю

Відразу після смерті актора всі чекали на реакцію від каста серіалу "Друзі", але мовчав навіть Метт ЛеБлан, який зіграв роль друга Чендлера - Джої Тріббіані. І ось, більш ніж через два тижні, Метт зміг зібрати всі свої сили, щоб попрощатися з серіальним другом. Він навіть примудрився пожартувати, чим довів до сліз усіх фанів.

56-річний Метт написав: "Меттью. З тяжкістю на серці я говорю "прощавай". Часи, які ми провели разом, чесно кажучи, одні з найулюбленіших часів у моєму житті".

Актор згадав, що ділити сцену з Меттью було справжнім задоволенням. Метт зізнався, що спогади про Перрі завжди викликають у нього усмішку.

Метт ЛеБлан та Меттью Перрі, фото instagram.com/mleblanc
Метт ЛеБлан та Меттью Перрі, фото instagram.com/mleblanc

"Розправ свої крила і лети, брате, ти нарешті вільний. Дуже люблю. І, думаю, ти залишаєш собі ті двадцять баксів, які мені винен" , - резюмував актор.

Нагадаємо, що Меттью Перрі, який зіграв харизматичного Чендлера Бінга в серіалі "Друзі", трагічно загинув у джакузі.