Дуже багато українських зірок із початку повномасштабної війни висловили ту підтримку Україні, якої не було від них раніше.

Але на противагу їм були й інші, які зненацька забули свою Батьківщину. Серед яких і онука легендарної Софії Ротару. Сама Софія Михайлівна начебто продовжує перебувати в Україні та підтримувати свій рідний народ у соцмережах. Чого не скажеш про її внучку Соню Євдокименко, яка мешкає щасливе життя в Америці.

Соня Євдокименко, фото - https://www.instagram.com/iamsofiaeve/
Соня Євдокименко, фото - https://www.instagram.com/iamsofiaeve/

Дівчина насолоджується ресторанною їжею, відвідує елітні виставки та хизується подорожами романтичними куточками Європи. Внучка легендарної виконавиці Софії Ротару вже багато років живе на дві країни: Україну та США. Проте, транслюючи свої буденні справи, дівчина жодного разу не згадує про війну на її Батьківщині та не закликає допомагати своїм землякам.

В Америці дівчина працює моделлю, тому її фото можна часто зустріти на обкладинках популярних глянців. Нещодавно дівчину запитали передплатники про те, як вона вважає, чи має кохана людина змінювати свій вигляд через певні переваги партнера.

Дівчина зазначила, що справді смаки у кожної людини різні, проте якщо тебе справді люблять, то у твого партнера ніколи не виникне питання про те, як саме ти маєш виглядати.

Це звучить досить цинічно від моделі, яка витрачає багато грошей на гарний одяг, дорогу косметику та регулярно відвідує косметолога.

Нагадаємо, що 76-річна Софія Ротару "вийшла" до українців показала знаменний день у життя сім'ї: "Весілля".

Раніше ми повідомляли, що груди напоказ і голий живіт: навіть присутність Софії Ротаруне заважає її внучці показати своє тіло.