Повномасштабна війна триває вже майже 2 роки. а українці все ніяк не зрозуміють, чому не потрібно тягти російську культуру до нас.

І як впливає прослуховування кремлівської музики на різноманітних платформах. На це звернула увагу і українська співачка Зала Огнєвіч, яка була головною героїнею романтичного шоу "Холостячка".

Злата Огнєвич: скрін з Instagram
Злата Огнєвич: скрін з Instagram

У своєму Instagram артистка показала, що вже вкотре в Україні на музичних платформах в топі опиняються росіяни. Особливо виконавицю обурює, що це все під час війни, коли країна-агресорка щодня обстрілює українські міста та селища і вбиває невинних людей.

"Це не вкладається в голові! Половина українських музичних трендів на YouTube — це російський контент. Це коли кожен день Україна утопає у крові та втрачає найкращих людей", — обурилася Злата.

Артистка показала, хто з російських артистів цього разу опинився в українському топі прослуховувань. Зокрема, в списку є путініст Shaman, який палко підтримує війну в Україні та щодня підіграє російській пропаганді, також нібито «хороший руський» Моргенштерн, у топі також знайшовся і Ярослав Сумішевський, який від 2021 року перебуває в базі «Миротворця».

"Проаналізуємо список… Моргенштерн – "хороший руський", який просто боїться повертатися до росії, бо його можуть посадити чи мобілізувати! "Седая ночь" — мабуть, ось для цього і був створений серіал "Слово пацана", щоб саундтреки залітали у тренди та ми згадували "як прекрасно було в СРСР". Ярослав Сумішевський — співак, який любить поспівати та розважати росіян, особливо в Криму, за що ще 2021 року потрапив до бази "Миротворця". Shaman — головний "проповеднік руського міра". Щоб ви розуміли, він став довіреною особою путіна на виборах 2024 року", — наголосила артистка.

Злата Огнєвіч різко звернулася до українців та наголосила, що країна-агресорка щодня випускає по Україні ракети, а з кожного прослуховування пісні того чи іншого російського артиста йде певний відсоток на податки, які потім РФ витрачає на війну.

Нагадаємо, що Даша Квіткова закохана в українського скандального футболіста, який її не помічає: "Він набагато молодший".

Раніше ми повідомляли, що Злата Огнєвіч оконфузилась за кордоном – вода була коричневою.