Виховання дітей - ще випробування і це підтвердять вам багато батьків. Звичайно, іноді буває, що дитина - справжній ангел, з яким практично немає проблем.

А буває таке, що нервову систему потім потрібно відновлювати довго. Про "не інстаграмне" материнство вперше розповіла зірка "Квартал 95" Олена Кравець.

Фото Олени Кравець та Євген Кошового
Фото Олени Кравець та Євген Кошового

Новина про те, що Олена Кравець має намір народжувати свого часу, наробила багато галасу. Ще більш неймовірною видавалась новина про те, що в неї близнюки. Тоді сім'я була зовсім не готова до такого великого поповнення.

Тому старша дочка зірки була змушена виїхати. Дівчина оселилася у квартирі своєї подруги разом із її батьками і дуже рано розпочала самостійне життя. Проте Кравець пізніше заявила, що анітрохи не шкодує про це рішення, хоча воно було болючим.

Мовляв, її спадкоємиця подорослішала та стала дуже незалежною. І хто б міг подумати, що все обернеться так позитивно. З близнюками стає набагато легше. Олена Кравець може займатися своїми проектами та навіть нещодавно почала записувати подкасти з дочкою Марією.

Марія Кравець
Марія Кравець

Актриса зізналася, що ніколи так не кричала на Машу, як зараз може підняти голос на малечу. До речі, для фанатів гумористки активність її дітей аж ніяк не новина, адже у відеороликах, які вона публікує, завжди помітно, що діти випромінюють енергію.
При цьому зірка зізналася, що дуже шкодує щоразу, коли піднімає на своїх дітей голос.

"Я розумію, що іноді кричу на них. І коли кричу, Маша мене зупиняє. Я кричу: "Ви що офігелі? Ви уявляєте, що все довкола вас крутиться. На вас тут хтось кричить? І Маша така "Ну, мамо, це зараз зайве",- признається телеведуча.

Фото Олени Кравець
Фото Олени Кравець

Нагадаємо, що дорослу дочку зірки Квартал 95 Олени Кравець завалюють любовними листами.

Раніше ми повідомляли, що Софія Ротару перервала мовчанку і показала свого коханого: "Пам'ятаю, сумую".