Відомий український телеведучий поділився зі своїми підписниками неприємним досвідом, який йому довелося пережити, коли він намагався зареєструватися в Територіальному центрі комплектації.

39-річний шоумен, якому, як багатодітному батькові трьох дітей — 12-річної дочки Аліси, 10-річної Лоліти та сина Ніла, який народився у 2021 році, належить право на відстрочку від мобілізації, вирішив все ж таки зареєструватися в місцевому ТЦК у Вишгороді. Проте його спроба виявилася марною через довгу чергу та режим роботи Центру.

Телеведучий зняв відео, в якому висловив своє обурення, і опублікував його в Instagram Stories. «Я приїхав у Вишгородський ТЦК, щоб зареєструватися. Виявилося, все складніше, ніж я думав, через величезну чергу. ТЦК в Україні працює дуже дивно. З такою кількістю людей, які зараз реєструються, мали б працювати без вихідних. Адже ми — країна, що воює», — прокоментував Анатоліч.

Фото Анатоліча
Фото Анатоліча

Пізніше артист зробив ще одну спробу зареєструватися на військовий облік, але також без успіху. Як з'ясувалося, комісаріат працює лише два дні на тиждень — у вівторок і четвер з 9:00 до 18:00, при цьому ще й з обідньою перервою з 13:00 до 14:00.

«Якийсь повний галімий совок. Щоб стати на облік, потрібно ще докласти зусиль. Це якась капець! Якби мені надіслали такий графік роботи установи, де люди можуть стати на військовий облік, я б подумав, що це жарт або діяльність російської пропаганди. Два дні на тиждень. При тому, що майже всі чоловіки повинні стати на військовий облік», — обурився шоумен.