Актриса Ганна Кошмал поділилася своїм досвідом зіткнення з проросійськими настроями у Кишиневі (Молдавія) під час короткої зупинки на шляху назад до Києва.

Вона розповіла про випадки, коли її перевага не говорити російською була зустрінута закочуванням очей та сміхом. Деякі люди визнали в ній українську актрису та висловили задоволення тим, що частина України більше не є частиною країни.

Незважаючи на ці негативні зустрічі, Кошмал зазначив, що адміністратор готелю поставився до нього з розумінням та повагою.

"За цей короткий час тут сталося вже кілька ситуацій, коли на моє небажання розмовляти російською закачували очі або сміялися (наприклад, працівниця аеропорту, до якої я звернулася за допомогою в пошуку сумки). Як виявилося мене тут дуже добре знають, аж занадто. Мен всюди впізнавали й деякі навіть казали, що я російська акторка і що вони раді, що частини України вже немає", - поділилася українська актриса.

Stories Анни Кошмал
Stories Анни Кошмал

Нагадаємо, названо найкращу артистку України 2023 року: це не Кароль, Полякова чи Каменських. Як вона виглядає?

Раніше «Українці» писали, "роздягається і…" Брітні Спірс "пустує" голою в людних місцях

Як повідомляли «Українці», "не зраджую": Настя Каменських раптово здивувала своєю "сталевою" вірністю, але вже не Потапу