Тіна Кароль є однією з тих артисток, яка демонструє всім приклад того, якою сильною і водночас ніжною жінкою можна бути.

Також 39-річна артистка регулярно займається спортом, адже вона зізнавалася, що має схильність у повноті, тому їй треба контролювати себе. Нещодавно Тіна Кароль продемонструвала шикарні можливості свого тіла, коли поділилася кадрами одного зі своїх тренувань.

Тіна Кароль: скрін з Instagram
Тіна Кароль: скрін з Instagram

У сторіс своєї сторінки в Instagram виконавиця поділилася коротким відео, як готується до концерту. Тіна у відео зображена без макіяжу, у майці на бретелях та легінсах.

Перш ніж вийти на сцену, артистка, окрім голосу, розминає тіло. Зокрема, Кароль захоплюється йогою, тому продемонструвала кілька асан на камеру.

Асани Тіни Кароль, кадр з відео
Асани Тіни Кароль, кадр з відео

У ролику, що його зірка розмістила у фотоблозі, вона приголомшила, як може вісім хвилин простояти в планці, а також виконала надскладну асану з йоги, де піднявши ноги, віджимається на руках. Цікаво, що Кароль робить розминку під трек групи LATEXFAUNA Bounty, на яку, до речі, записала з колективом дует.

Асани Тіни Кароль, кадр з відео
Асани Тіни Кароль, кадр з відео

Також у відео Тіна Кароль показала, як після підготовки до концерту постає у сценічному образі, з яскравим макіяжем та як виходить на сцену, де на неї чекає натовп шанувальників.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль у 39 років вразила силою "титану": так ось у чому секрет молодості та краси.