На даний момент одним із джерел доходів у блогерів є реклама. Також це можливість поповнити свій гардероб чи косметичку.

Дочка Олі Полякової - Маша - теж не стоїть осторонь такого виду діяльності і іноді працює бартером. Тобто, наприклад, якийсь бренд надсилає їй товар, а вона його рекламує. Тільки зараз така "співпраця" пішла не за планом, адже Машу Полякову назвали злодійкою.

Оля Полякова та її дочка Маша: скрін із мережі
Оля Полякова та її дочка Маша: скрін із мережі

Так, один із брендів запропонував Маші співпрацю — вони надсилають їй одяг, а вона рекламує їхній магазин. Проте згодом у сторін стався конфлікт.

У мережі з'явилося відео, на якому представники бренду говорять про те, що Маша одержала речі, але реклами так і не зробила. Таким чином вони втратили не лише потенційних клієнтів, а й майже 8 тисяч гривень — вартість одягу.

Також у відео говориться, що магазин намагався зв'язатися з Машею, щоб з'ясувати ситуацію, проте спочатку дівчина сказала, що потрапила до лікарні, а потім зовсім зникла.

Полякова-молодша не мовчала і прокоментувала цей інцидент. На своїй сторінці в Instagram вона заявила, що представники бренду не захотіли увійти до її положення:

"Нещодавно в інтернеті з'явилося якесь відео, де якийсь бренд звинувачує мене у крадіжці. Це справді дуже неприємна ситуація, адже я мала викласти рекламу бартером, не за гроші, але, на жаль, потрапила до лікарні, тому вчасно не змогла зробити рекламу. На жаль, люди не увійшли в моє становище і вирішили просто хайпонути на моєму імені .

Дівчина додала, що запропонувала сплатити за товар, проте їй не відправили реквізити. Пізніше, за словами Маші, представники магазину почистили їхнє листування та перестали відповідати на повідомлення.

Нагадаємо, що дочка Олі Полякової показала себе до та після "дорослого" макіяжу.

Раніше ми повідомляли, що дочка Олі Полякової вирішувалася на радикальні зміни: "Повторюєш за всіма".