Відома українська телеведуча Леся Нікітюк уже давно осяяла небосхил нашого шоу-бізнесу. Усі ми пам'ятаємо її ще з гумористичного шоу "Розсміши коміка".

Зараз Леся більш відома як телеведуча, але все ж і вона може ностальгувати про минуле, що зірка і зробила в соцмережах. Нещодавно Леся Нікітюк показала, як виглядала цілих 10 років тому, коли була ведучою тревел-шоу.

Леся Никитюк: скрин с Instagram
Леся Никитюк: скрин с Instagram

У своєму інстаграмі Леся оприлюднила рідкісні кадри зі старту своєї кар'єри, яка веде на телебаченні. Саме тоді вона з Андрієм Бідняковим вели програму "Орел і решка", де їздили по всьому світу та розповідали людям особливості різних країн. На одному з кадрів Нікітюк стоїть із шоуменом в аеропорту. Леся одягнена у сині штани та чорну куртку та має легке укладання. Тоді як Бідняков – у джинси, сорочку та піджак.

Сториз Лесі Нікітюк
Сториз Лесі Нікітюк

На іншій фотографії видно комічний стоп-кадр із програми. Тому що у Лесі розлетілося волосся в різні боки, тоді як Андрій стоїть із дивною гримасою.

"Ніколи не пробачу монтажерам цей стоп-кадр" , - написала вона.

Сториз Лесі Нікітюк
Сториз Лесі Нікітюк

Також ведуча зробила колаж зі своїх фото та порівняла, як вона змінилася протягом років: "Сама в шоці" , – зізналася Нікітюк.

Сториз Лесі Нікітюк
Сториз Лесі Нікітюк

Нагадаємо, що Леся Нікітюк без трусів блиснула найприхованішою зоною: її "рогатка" вийшла погуляти.

Раніше ми повідомляли, що Леся Нікітюк без спідньої білизни показала свою "мохнушку": колготи в сітку змусили підбирати щелепи.