Соліст гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка давно втратив свою популярність і "наганяє" її тепер скандальними висловлюваннями.

Зараз співак виявився "ущемленим жінками" і поскаржився на те, що українки застосовують насильство до чоловіків. Таку думку виконавець озвучив в інтерв'ю Ользі Німцовой у рамках телемарафону.

Олег Скрипка
Олег Скрипка

Він зазначив, що подібна ситуація нібито замовчується як і у випадку "зі злочинами московських попів". Чоловік додав, що раніше про ці випадки говорили досить обережно і тільки зараз "питання злочинності" нарешті починають торкатися.

Як приклад, музикант заговорив про оплату праці чоловіків і жінок. Він сказав, що, наприклад, у модельному бізнесі, на його думку, жінки одержують більші суми, ніж чоловіки. Конкретну ситуацію знаменитість називати не став, але при цьому висловив повну впевненість у тому, що існують інші сфери, де жінки заробляють більше за той самий обсяг роботи.

"Рівноправність - це комунізм. Ці елементи комунізму треба з голови викидати... У нас, коли чоловік приходить додому, він не має права слова. Це дві третини українських сімей. Коли чоловіки: "А можна я щось скажу?", а йому: “Мовчи!” Давайте поважати права жінок та права чоловіків , - каже фронтмен “ВВ”.

Олег Скрипка, фото: ukrainci.com.ua
Олег Скрипка, фото: ukrainci.com.ua

Скрипка також зазначив, що насамперед слід думати про повагу, а не про права. Він згадав популярну нині в суспільстві тезу, що впевнена жінка, яка може постояти за себе - "молодець і королева", тоді як чоловік з такою поведінкою вважатиметься "не джентльменом".

Зірка підсумувала, що більшість людей мовчать про статистику жіночих злочинів по відношенню до чоловіків так само, "як до повномасштабної війни, коли злочини чинили московські попи".

Нагадаємо, що не відправлять на фронт навіть після вручення повістки та навчання: українцям розповіли, кому не світить автомат.

Раніше ми повідомляли, що Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti та Bershka повертаються в Україну: скільки магазинів відкриють Inditex.