Ксенія Мішина, актриса та ведуча шоу «Я люблю Україну», нещодавно дала інтерв'ю, в якому поділилася своїми думками російською мовою.

Після хвилі ненависницьких коментарів Мішина відключила розділ коментарів. Проте критика в Telegram-каналах продовжилася, ставлячи під сумнів її вибір мови.

Деякі критики висловили подив тим, що Мішина та тренер з фітнесу Сергій Пилькевич обрали російську мову як публічне спілкування, припускаючи, що вони зробили це, бо вважали, що їх не зрозуміють.

Скрін публікації Ксенії Мішиної в Instagram
Скрін публікації Ксенії Мішиної в Instagram

Наголошувалося також, що на російськомовному каналі Пилькевича присутній англомовний контент. Незважаючи на цю критику, Мішину відстоювали як одну із найпопулярніших у країні.

«Дивує два моменти. Перший. Два українці досі у публічному просторі свідомо обирають мовою спілкування російську, бо "не все ж поймут". При чому, на російськомовному каналі фітнес-тренера усе написано англійською. Така собі з виду солодка цукерочка, тільки всередині гі*но. Але бог з ним з тим тренером, бо мова про одну з найпопулярніших ведучих країни», - повідомляється в Telegram-каналі «Культурна пральня».

Варто зазначити, що Мішина народилася в Криму і виросла, говорячи російською. Однак після повномасштабного вторгнення в Україну вона перейшла на спілкування та ведення своїх акаунтів у соцмережах українською мовою.

Також у травні 2022 року актриса висловила обурення публікацією майстра манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Вона наголосила, що російськомовність українця не робить людину меншою за українця, і розкритикувала тих, хто прагнув розділити людей у ​​такі важкі часи.

Публікація Ксенії Мішиної
Публікація Ксенії Мішиної

Нагадаємо, більше не "Холостячка": гола Ксенія Мішина засвітила свого коханого

Раніше «Українці» писали, "Приходять ц*цьки": Леся Нікітюк приголомшила українців новою зовнішністю. Що вона з собою зробила?

Як повідомляли «Українці», Анастасія Приходько топлес показала свою "пернатку": Настя Каменських надоумила?