Багато українських зірок мобілізують усі свої сили, щоб допомогти ЗСУ у досягненні перемоги над диктаторською росією.

Серед них і співачка Надя Дорофєєва разом із блогером Михайлом Лебігом. Парочка зібрала 6 мільйонів гривень за півгодини.

Надя Дорофєєва та Михайло Лебіга, кадр з відео
Надя Дорофєєва та Михайло Лебіга, кадр з відео

Надя Дорофєєва разом із блогером Михайлом Лебігом, відомим масштабними зборами, за півтори години зібрали понад 6 млн грн. Вони влаштували стриму з благодійною метою та повідомили, що зібрані кошти розподілять між "Азовом" та постраждалими під час удару по Чернігову 17 квітня.

Результати стриму виконавиця повідомила на своїй сторінці в Instagram. Також під час цього прямого ефіру артистка та блогер представили спільну пісню під назвою "А я все плакала" та кліп до неї. У публікації зірка розповіла, що в онлайні разом із ними було понад 50 тисяч людей – таку кількість вона порівняла із цілим стадіоном.

Стрім, як відомо, розпочався о 23:00 та тривав менше двох годин.

"Вперше в Україні презентація треку буде на Twitch. Будемо багато говорити. Будемо слухати пісню. Будемо тизерити кліп. Збиратимемо для Азова на FPV" , - коментували раніше виконавці ідею масштабного збору та прем'єру треку.

Спочатку зірки планували зібрати кошти Азову на FPV, як зазначається вище, проте після ракетного удару по Чернігову гроші вирішили порівну поділити між "Азовом" та постраждалими українського міста. Донати продовжували надходити до банку навіть після закінчення ефіру.

"Миша і Надя скинули по 100к кожен. А ще кажуть, що ці двоє встановили рекорд на укр твічі - понад 50к глядачів у прямому ефірі. Було весело і зі смислами (і з матом). Лірично-іронічний фіт уже розриває платформи, і сьогодні ще буде кліп, - коментує масштабний збір та вихід треку Telegram-канал "Культурна Пральня" .

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва зірвала ліфчик і виставила свої голі "сливи": Настя Каменських надоумила?

Раніше ми повідомляли, що Надя Дорофєєва замкнулася у підвалі з маленькими дітьми Кацуріна: "Маленька відповідальна людина".