Усі українці прагнуть якнайшвидшої перемоги України у війні з росією. Не є винятком і відомий співак Александо Пономарьов, котрий регулярно їздить до військових на фронт.

Зараз екс-учасник Євробачення розповів, що потрібно Україні для цієї довгоочікуваної перемоги.

Фото Олександра Пономарьова
Фото Олександра Пономарьова

Артист заявив, що українці потрібні бути ефективними на своїх місцях.

Виконавець вважає, що нам потрібна "швейцарська або ізраїльська система", де кожен громадянин точно знає, на якому місці буде найбільш корисним. Таку думку він висловив в інтервʼю Олесі Бацман.

Олександр Пономарьов, який часто спілкується з військовими, підтвердив, що більшість розмов так чи інакше торкаються теми їхньої втоми. Проте він розуміє, що досвідчені воїни на передовій – це питання виживання країни.

"Якщо зараз демобілізуються ті люди, які вже були два роки на фронті, то я не знаю, хто залишиться і хто їх замінить. Хто має такий досвід – це питання. Це важливо, тому що повинен бути ККД – коефіцієнт корисної дії. Кожна людина повинна робити те, що вона може робити максимально ефективно", – поміркував артист.

Фото Олександра Пономарьова
Фото Олександра Пономарьова

На його думку, саме раціональне використання талантів та вмінь українців може стати ключем до перемоги.

"Якщо так в нас буде по всій країні, то я на 100% впевнений в перемозі в цій війні. Тобто, що ми заберемо ті землі, які в нас забрали. Цей ККД має бути високим. Я думаю, що майбутнє української армії – це приблизно швейцарська чи ізраїльська система, коли в кожної людини є спорядження, бойова зброя, вони знають, хто куди повинен прийти і чим займатися", – пояснив Пономарьов.

Нагадаємо, що українки нарікають: голий Олександр Пономарьов похвалився своєю формою.

Раніше ми повідомляли, що підтягнутий Олександр Пономарьов змусив забути про Олега Винника: "Відкрився з іншого боку".