Незважаючи на повномашстабну війну, українські артисти продовжують їздити країною і влаштовувати концерти.

Більшість із них передає виручені гроші для ЗСУ і всі ми в принципі розуміємо, що це їхня робота, за яку вони отримують "зарплату", а сидіти без грошей ніколи не хочеться. Однак, на живих концетах часто трапляються якісь конфузи і навіть травматичні ситуації. В одну з таких потрапив співак Артем Пивоваров.

Фото Артема Пивоварова
Фото Артема Пивоварова

На одному з конуертів Пивоваров мав відповідальний момент - виступ з Klavdia Petrivna - артистка, яка приховує своє обличчя. Одна з фанаток захотіла підійти ближче до сцени, але зрештою отримала зламаний ніс від Артема Пивоварова.

"Це не я сама. Я пробиралася до сестри і мені щось просто прилетіло до носа дуже сильно. Воно того варте" , - заявила жінка.

З боку Артема на той момент у пориві енергії він кинув барабанну паличку до зали, яка випадково потрапила в обличчя дівчині і в результаті розбила їй ніс.

Артем Пивоваров, кадр з відео
Артем Пивоваров, кадр з відео

За словами артиста, такого він ще не мав. Тому він після концерту вибачився перед шанувальницею. На щастя, дівчина не стала ображатися на артиста та сказала, що візит на його концерт коштував таку травму.

"Це я сама. Я пробиралася до сестри і мені щось просто прилетіло в ніс дуже сильно. Воно того варте" , - відповіла дівчина на вибачення Пивоварова.

Далі вони просто обнялися і Артем видихнув з полегшенням, що ніхто не тримає на нього образ і ситуація не загострилася, а навпаки мирно наважилася.

Нагадаємо, що Влад Яма та Катерина Кухар мало не впали: Артем Пивоваров із голим торсом розбурхав усю країну.

Раніше ми повідомляли, що колишня дружина нардепа Ганна Саліванчук хоче піти до ЗСУ: "кулі" більше, ніж у Потапа, Винника та Ями.