Усім чоловікам від 18 до 60 років необхідно оновити свої дані в ТЦК протягом 2 місяців після 18 травня 2024 року.

Саме в цей день набув чинності закон про мобілізацію, який наказує таку норму. Звичайно, це стосується всіх без винятку, хоч деякі знаменитості так не вважають. Наприклад, телеведучий Анатолій Анатоліч все ніяк не може оновити свої дані.

Анатолій Анатоліч
Анатолій Анатоліч

Шоумен розповів, що в Оболонському ТЦК поки що не діє електронна черга. Тому йому знову не вдалося стати на військовий облік та оновити дані. Водночас Анатоліч зазначив, що з ним спілкувалися дуже ввічливо та з розумінням.

"Прийшов, а мені сказали, що електронна черга не діє. Що це в тестовому режимі. Я питаю: "Як це у тестовому, якщо я там вводив усі свої дані?". Мені сказали: "Добре, бачите, ви пройшли тест. Я вас вітаю. Стайте у чергу і беріть талончик. Але сьогодні можете не ставати, тому що понад 100 людей, і ви навряд чи дочекаєтесь" , – розповів Анатолій Анатоліч.

Сторіз Анатоліча
Сторіз Анатоліча

Телеведучий зробив висновок, що треба з самого ранку приходити до ТЦК і чекати на свою чергу. Для нього це не дуже зручно, адже тоді доведеться кидати усі справи.

"Можливо, я звик уже до українського сервісу, але стоять у черзі - це шляпа", - підсумував Анатоліч.

Сторіз Анатоліча
Сторіз Анатоліча

Це вже п'ята спроба шоумена стати на військовий облік та зареєструвати свої дані у ТЦК. Всі рази йому не вдавалося це зробити через велику кількість людей. До того ж, зірці виписали штраф у розмірі 1700 гривень за відсутність військового квитка.

Нагадаємо, що телеведучий Анатоліч втратив рідну людину в "бійці за життя".

Раніше ми повідомляли, що Андре Тан, Ілона Гвоздєва та Анатолій Анатолчч розповіли, як ставляться до фото дітей в Інтернеті.