Зовсім недавно Потап та Настя Каменських відзначили чергову річницю весілля. але хтось пам'ятає того, з ким у артистки були ті перші, ніжні почуття?

Ні, то був не Олексій Потапенко. Давайте згадаємо цього хлопця.

Настя Каменських
Настя Каменських

Мало хто знає, але у пари все було серйозно, а причиною їх розтавання став не холод у почуттях, а трагічний випадок.

Обранцем співачки став її одногрупник Володимир Дятлов, з яким вони разом вивчати економіку у столичному виші. 2005 рік приніс парі багато позитивних емоцій, спільні захоплення та теплі романтичні почуття. Кохання окриляло й здавалося нічого не зможе їх розлучити. Проте, доля буває несправедливою.

Настя Каменських та Володимир Дятлов, фото з особистого архіву співачки
Настя Каменських та Володимир Дятлов, фото з особистого архіву співачки

Вже за рік, Настя з Володимиром його батьками та сестрою їхали до Миколаєва. Родина потрапила в страшну аварію, в результаті якої близькі чоловіка загинули. Співачка також не обійшлася без травм, але на щастя залишилася жива.

Після цього, життя Дятлова кардинально перевернулося. Чоловік вирішив покинути життя у столиці та залишитися в рідному місті, щоб підтримувати бабусю, яка через трагедію залишилася сама. А ось Настя повернулася до Києва та почала будувати кар’єру.

Довгих три роки вони підтримували стосунки на відстані, постійно навідували одне одного. Проте, зрештою з їх теплих романтичних почуттів пропала романтика й пара вирішила розійтися полюбовно.

Цікаво, що майбутнє принесло їм спільну дитину. Настя та Володимир похрестили дитину друзів та стали кумами. Згідно з чутками, наразі чоловік має заклад громадського харчування в Миколаєві та займає посаду директора сільськогосподарського підприємства. Також, чоловік пробував себе у політиці, але схоже, не задалося.

Володимир Дятлов, фото із соцмереж
Володимир Дятлов, фото із соцмереж

Нагадаємо, що Настя Каменських показала справжню зовнішність без фотошопу.

Раніше ми повідомляли, що Настя Каменських згадала. що вона заміжня і показала Потапа без ока: "Я обіцяю...".