Українська співачка Ірина Федишин нещодавно поділилася у своєму Instagram тривожним інцидентом, розповівши, як п'яний росіянин зірвав її концерт у Міннеаполісі, США.

За її повідомленням, він сміливо увірвався на сцену під час її виступу, з гордістю заявляючи про свою російську ідентичність. Несподіване вторгнення здивувало і публіку, і саму Федишину.

"Я русский", - гордо заявив чоловік, який був на моєму концерті у Міннеаполісі і вийшов на сцену. Зал був шокований…Я теж не очікувала такий поворот подій".

У відповідь на заяву цієї людини співачка заявив йому про агресію Росії щодо України, що триває. Вона запитала, чи відчував він себе зобов'язаним вибачатися за звірства, здійснені його країною, включаючи нещадні ракетні обстріли, які забрали життя безневинних українців.

Як не дивно, росіянин не виявив каяття, просто заявивши: «Мені нема за що просити вибачення, я просто полюбив україночку».

Охорона оперативно вивела некеровану людину із зали, але Федишин залишилася глибоко стривоженою цією зустріччю.

Скрін публікації Ірини Федишин
Скрін публікації Ірини Федишин

"Цей росіянин трохи випив і спалив усю свою гнилу суть. Хоча весь концерт сидів і вдавав, що підтримує Україну", - додала вона.

Зірка наголосила на необхідності пильності всередині українських громад, застерігаючи від присутності людей, які можуть прагнути сіяти розбрат. Вона закликала до єдності перед негараздами, підкресливши, що перемога в боротьбі, що триває проти російської агресії, повинна залишатися в центрі уваги.

Скрін публікації Ірини Федишин
Скрін публікації Ірини Федишин

"Ця історія засвідчила таке: що серед нас багато вовків в овечій шкурі, багато москальських агентів, які шпигують у наших громадах, навіть у діаспорі. Їхня мета - розхитати громаду, робити різні провокації і розсварити українців, щоб наша єдність десь послаблювалася. Тому будьмо розумними, тримаємося разом. Попри всі моменти, не дозволяємо розсварити нас, бо зараз найважливіше - це наша перемога і всі зусилля спрямовуємо тільки туди!", - заявила Федишин.

Скрін публікації Ірини Федишин
Скрін публікації Ірини Федишин

Нагадаємо, колишня дружина нардепа Ганна Салівінчук показала тіло без фотошопу: втиснула "кокоси" і відстовбурчила "п'яту точку"

Раніше «Українці» писали, такої краси ви ще не бачили: Злата Огневич в екстремально короткій весільній сукні заворожує

Як повідомляли «Українці», Леся Нікітюк показала свої зарості: її чобітка затьмарила навіть помідори Олі Полякової