Усі ми пам'ятаємо становлення Андрія Данилка, як Вєрки Сердючки. Здавалося, що це дуже весела людина, яка ділиться радістю з іншими.

Але, як часто це буває, весела на публіці людина часто сумна і самотня всередині. У артиста начебто немає сім'ї. Зокрема, їжаків точно немає. А щодо улюбленої людини, то йому не раз приписували стосунки з "мамою Вєрки Сердючки".

Вєрка Сердючка
Вєрка Сердючка

Наразі Андрій Данилко вперше розповів про те, як намагався побудувати родину. Склалося так, що Андрію вдавалося приховувати правду про своє приватне життя. Жодна деталь не потрапила в руки журналістів, хоча не можна сказати, що в Данилка не було ворогів, які залюбки не поділилася подробицями з пресою. Імовірніше за все, колег він також тримав на відстані.

Вперше та востаннє про сімейне життя Андрій Данилко заговорив 2022-го. Тоді інтерв’ю в нього взяв Дмитро Гордон. Зірка поспілкувався журналістом прямо у своїй квартирі над Хрещатиком. Вперше знаменитість впустив когось до свого житла і дав можливість побачити, як він живе, і як виглядає його побут.

Інна Білоконь та Андрій Данилко, фото із соцмереж
Інна Білоконь та Андрій Данилко, фото із соцмереж

Тоді ж він розповів, що насправді завжди мріяв про родину, і неодноразово намагався її побудувати. Але всі його спроби були марними. Мовляв, кожного разу не складалося. Врешті-решт Андрій прийняв рішення, що прийме долю такою, яка вона є.

До сьогодні Андрій Данилко не одружений і холостякує. А от його партнерка Інна Білоконь декілька місяців тому стала бабусею. Дочка акторки Яна народила дитину майже через рік після весілля. Її цікаве положення приховували до останнього і розповіли про майбутнє поповнення напередодні пологів.

Нагадаємо, що "мама Вєрки Сердючки" відзначає довгоочікуване поповнення у сімействі: першим розповів Данилко.

Раніше ми повідомляли, що Андрій Данилко відреагував на істерику російських пропагандистів: "Нічого не страшно".