Тіна Кароль останнім часом стала дуже активною зі своїми шанувальниками. Вона не лише спілкується з ними під час концертів, а й робить це у всіх можливих соцмережах.

Також вона активно ділиться фотографіями та нещодавно похвалилася гарними кадрами. Але увагу українців привернула не сама Тіна, а її сукня.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

6 червня у "Жовтневому палаці" відбувся концерт Юлії Саніної у Києві. Виконавиця виконала головні хіти гурту в новому звучанні, а Тіна Кароль стала запрошеною гостею та заспівала разом із фронтвуменкою The Hardkiss спільну пісню "Вільна". Для концертного виходу Тіна Кароль приміряла неймовірну сукню.

Співачка одягла білу сукню німфи, яка має стильний та витончений вигляд. Наряд від українського бренду Jamemme виготовлений з плісованої тканини ручної роботи та є легким та невагомим.

Сукня з нашарованої тканини зверху має глибокий розріз у зоні декольте та довгу спідницю довжини максі з різними вставками плісування – тонкими та широкими. Вбрання прикрашало тонкий пояс і довгі рукави-крила. Тіна Кароль доповнила аутфіт звичними для себе локонами на волоссі, гарним макіяжем та ланцюжком із кулоном на шиї.

Варто зазначити, що сукня, яку одягла Тіна Кароль, коштує на сайті бренду 1700 євро (73 100 гривень). Вбрання від цього українського бренду виконавиця вже вдягає не вперше.

Нагадаємо, що Тіна Кароль блиснула своїм бутоном на всю країну: навіть Оля Полякова впаде у ступор.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль влаштувала спокусливе шоу "кішечки": глибокі розрізи показали її "принади".