Нещодавно глибоко заміжня Оля Полякова потрапила у скандал із тим, що нібито крутить роман із учасником "МастерШеф" Владом Міцкевичем.

Про це заявив сам Влад, коли викидав її речі на вулиці з вікна та ділився з передплатниками тим, як страшенно поступила Ольга. Звичайно, потім він вибачився і сказав, що "перебрав зайвого", того скинув негатив на артистку. Але згодом він знову повернувся до того, що був із "Королевою ночі" у стосунках.

Міцкевич і Полякової
Міцкевич і Полякової

Зараз же і сама Оля, через тижні після скандалу, вирішила висловитися про "вільне кохання".

Так, зірка заявила, що якби чоловіків не забирали захищати Україну у випадку, якщо вони мали б нетрадиційну орієнтацію, то ніхто б з них не критикував таких людей, а сам би пропагував вільне кохання.

Звичайно, сама тема політики стала причиною для чималих дебатів у коментарях, але вони здебільшого взагалі не торкалися теми, яку підняла Оля.

Також зірка розповіла про свою дочку Алісу, яка декілька років тому заявила, що хоче бути хлопчиком. Дівчина називала себе Валєрою. Оля Полякова не стала йти проти волі дитини, підтримала її, і як результат, через декілька років Аліса ідентифікувала себе як дівчину, і зараз активно носить сукні. Оля Полякова вважає, що необхідно дати людині прожити все, пройти етап і рухатися далі.

Примітно, що раніше діставалося і іншим зіркам навіть за те, що вони просто підтримують інших у їхньому бажанні когось любити.

Нагадаємо, що Ксенія Мішина зірвала ліфчик і показалася топлес, повільно погладжуючи себе.

Раніше ми повідомляли, як зараз виглядає Олег Винник, який втік з України: "володар вовчиць" вже не той