Настю Каменських ми бачили у різних образах та статурах. Всі пам'ятають, коли вона різко набрала вагу, що багато хто думав, що вона вагітна.

Потім дружина Потапа стрімко скинула вагу і всі захоплювалися її силою волі. Звичайно, однозначно, що артистка схильна до повноти і прикладає багато зусиль, щоб бути у формі. Зараз Настя Каменських розповіла про своє схуднення.

Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua
Маша Єфросиніна, фото: ukrainci.com.ua

У 2015 році Каменських почала працювати та ходити до спортзали, проте зазначала, що хоче не просто зменшувати вагу, а хоче змінити розміри одягу. Тому співачка позбулася вагів у квартирі та займалась саме фігурою. Всього за пару місяців співачка значно схудла у стегнах, але її вага не зменшилась.

Настя Каменських та Потап, фото із соцмереж
Настя Каменських та Потап, фото із соцмереж

Після цього Каменських почала демонструвати у своєму блозі як вона харчується, давала поради та показувала результати. На карантині у 2020 році, поки люди могли дозволити розслабитись, вона навпаки дотримувалась дієти та мала індивідуальний раціон у харчуванні.

Але через два роки, під час початку повномасштабного вторгнення Настя почала займатись більш ментальним здоров’ям та як казала артистка, що через це набрала вагу. Вона зізнається, що саме через стрес організм реагує ось так та вона прийняла для себе рішення, що вага – не важлива для неї, що є більш важливі питання, які її турбують.

“Я дивлюсь у дзеркало і розумію, що навіть зараз собі подобаюсь”.

Настя Каменських на ТБ у Мексиці
Настя Каменських на ТБ у Мексиці

Тому Каменських поки що нічого не хоче змінювати, бо для неї моральний стан та здоров’я є зараз більш важливим.

Але нещодавно у своєму блозі вона розповіла як зараз стала ставитись до свого стану краще, ніж раніше. Що тоді – це були виснажливі тренування, які могли нашкодити, то тепер співачка хоче корисно та правильно вести здоровий образ, щоб отримати, за її словами – естетичне тіло.

Нагадаємо, що Потап похвалився тим, як розважається із сином закордоном: українські діти про таке мріють із батьками.