Українська співачка Злата Огнєвіч нещодавно розповіла про свого батька Леоніда Григоровича, який працює військовим хірургом. В інтерв'ю вона висловила величезну гордість за самовідданість і хоробрість свого батька, зазначивши, що він врятував безліч життів українських захисників, повідомляє "gazeta".

«Я пишаюся своїм батьком. Мій тато, як справжній лікар, як справжній чоловік, людина честі і слова, не зміг залишатися осторонь. Тому з самого початку повномасштабного вторгнення вирішив допомагати постраждалим. Історії, які він мені розповідав, зокрема, коли працював безпосередньо в Харкові, в шпиталі, розривали серце. До них привозили як цивільних, які постраждали від ракетних обстрілів, так і військових. Ви, напевно, можете собі уявити, як виглядає людина, яка пронизана уламками від ракети. Це просто шматок м'яса», – розповіла вона.

Злата Огнєвіч
Злата Огнєвіч

Злата також згадала, що її батько провів безліч ампутацій молодим солдатам, і це завдання глибоко хвилює його.

«Каже, що багато з них - молоді хлопці. І його болить. Дома він буває не надто часто, тому що його допомога потрібна там. Ділиться історіями теж рідко, адже це закрита інформація. Він навіть ніколи не повідомляє, де знаходиться. Батько практично нічого не розповідає», - додала артистка.

Всім українцям не варто забувати, якою важкою працею нам дається нинішня свобода в такий непростий для всіх час. Завдяки нашим Героям ВСУ путін не може досягти своєї мети, а лікарі, волонтери та інші громадяни допомагають військовим, чим можуть.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва виставила зону бікіні та вразила ідеальним тілом: сталевий прес та розкішні форми

Раніше «Українці» писали, Джамала розповіла, як окупанти знущалися з її родини: "Вони прийшли і..."

Як повідомляли «Українці», Іван Дорн зізнався, чому відсиджується "за бугром": "висміяв" мобілізацію російською та французькою мовами