Найпопулярніша пара українських блогерів – Нікіта Добринін та Дар'я Квіткова зіграли першу шлюбну ніч в кліпі Ольги Горбачової КІЛЬЦЕ.

Підготовка до важливого етапу близькості проходить у кліпі за всіма стародавніми традиціями. Режисером відеороботи стала Ольга Навроцька, яка вже багато років, як сценаристка, дизайнерка та режисерка повертає моду на автентичні українськи образи та традиції. Артистка-менторка Ольга Горбачова у цьому кліпі перевтілилась в образ Трипільської баби, яка оберігає пару під час нового інтимного досвіду та зачаття дитини.

Добринін, фото Instagram
Добринін, фото Instagram

"Стосунки Нікіти і Даши розвивались у всіх на очах в шоу “Холостяк”. Країна із затамуванням подиху дивилася на їхні перші побачення, поцілунки та весілля. Але ніхто не бачив першої шлюбної ночі.

Микита Добринін Дар'я Квіткова Ольга Горбачова
Микита Добринін Дар'я Квіткова Ольга Горбачова

Показати це інтимне дійство енергетично свідомо та, навіть, з менторською метою, я запропонувала їм у своїй відеороботі. Нікіта та Даша пройдуть через ритуали підготовки до фізичної близькості за старими правилами. Ми не пропустили жодного етапу першої шлюбної ночі. І навіть досвідченим парам буде чому навчитись з нашого відео.

Я у слов'янських образах Праві, Яві та Наві гармонізую світ навколо цього магічного процесу", - інтригує Ольга.

В усіх культурах світу готуватися до першої шлюбної ночі мала перш за все дівчина. Адже від її обізнаності та задоволення залежало потім все подружнє життя. Готувала до шлюбної ночі наречену старша, заміжня і щаслива в шлюбі жінка. Вона відкривала свій досвід та науку спокуси для потужного моменту обміну енергіями між жінкою та чоловіком. В цей момент дівчину оточували символи плодючості: малювали кола з крапками, що означало засіяне та запліднене поле.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Якби я знала про інтимне життя пари все те, що викладаю зараз в своїх онлайн-курсах, то нашого з чоловіком розлучення може і не було б. Зараз він каже, що зі мною у нього щораз, як вперше. З жінкою, яка щодня по-новому розкривається для себе і чоловіка, пристрасть не минає", - запевняє артистка-менторка.

Прем'єра вибухово еротичного та етнічного кліпу на пісню-афірмацію КІЛЬЦЕ вже на youtube-каналі Ольги Горбачової.