Епатажна українська співачка, володарка унікального голосу, відома, як "Королева ночі", Оля Полякова розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона показала публіці своє обличчя після процедур.

Відповідне відео Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна знаменитість звернулася до своїх фанатів через відео, яке зняла на свій телефон. Українська артистка постала перед шанувальниками в щоденному образі і зовсім без макіяжу. Вона сидить на передньому сидінні свого автомобіля і направляється на зйомки після ряду процедур.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Так, всім привіт ще раз. Моє обличчя після процедур ... зробила мікроструми, зробила маску, зробила RF-ліфтинг. Тепер зараз вже їду на зйомки на "Маску", сьогодні у мене буде гіперсексуальний образ. Напишіть чекаєте чи ні, або вам по...", - звернулася до фанатів українська зірка.

Варто відзначити, що популярна українська співачка знаходиться в шикарному вигляді, вона виглядає років на 20 в своєму 36-тирічному віці.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Відомо, що епатажна співачка знаходиться на піку своєї популярності. Її запрошують на різноманітні телепередачі в ролі гостя або ж в ролі члена журі.

Також варто відзначити, що за останній час через пандемію коронавірусу українська артистка зовсім не дає концертів, але відомо, що нещодавно, трохи більше місяця, вона їздила в Дубаї, де виступала на великій сцені для місцевих жителів і ряду солідних гостей.

Нагадаємо, що популярна українська артистка Оля Полякова показала аудиторії свої феноменально-довгі ноги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", епатажна співачка Оля Полякова похвалилася перед публікою своєю банькою.

Також портал "Українці" писав, що Українська супер-блондинка Оля Полякова здивувала публіку своїм незвичайним образом.