Популярна українська актриса, відома як перша "Холостячка", учасниця найромантичнішого шоу країни, переможниця минулого сезону "Танці з зірками" Ксенія Мішина розмістила фотографії в соціальній мережі.

Відповідні фотографії Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відома актриса постала перед аудиторією в новому образі-довга пишна біла спідниця і коротка кофта, схожа на топік, білого кольору. У неї на голові - шикарна зачіска, яка красиво в'ється, а на голові можна помітити маленький і ненав'язливий білий обруч.

Крім знімків, Ксенія розповіла цікаву історію, яку написала під фотографіями.

"Так багато суперечок про те, яким повинен бути мій вибір. Серце або розум, досвід минулого або сміливість і надії на майбутнє, страхи або довіру - вирішувати тільки мені. Як в дитинстві, коли вперше потрібно вийти на сцену дитячого садка, щоб розповісти віршик, завтра я зроблю вибір перед усією країною. Чи страшно мені?! Ні. Я не боюся жити, не боюся любити, не боюся довіряти. З кожним днем мені хочеться все сильніше і яскравіше відчувати смак життя, відчувати ніби під пальцями не рельєф. Мене не лякає шорсткість або невідомість, адже це і є унікальність. Головний висновок який мені подарувала доля на цьому проекті: не потрібно шукати того, хто зробить тебе щасливим, того хто може компенсувати відсутню. Потрібно бути наповненою і самодостатньою і тоді ти зможеш повною мірою насолодитися партнером побачивши в ньому те, що не може розгледіти ніхто інший. Чекаєте ефір? Будете дивитися?",- прокоментувала свій пост Українська знаменитість.

Півмільйонна публіка, яка стежить за постами актриси, залишила чимало відгуків під публікацією.

"Все ясно, Еллерт)", "на вашу посаду зрозуміло, що вибрали Еллерта)))", "прочитавши, відразу зрозуміло хто переможе", - коментують пост фоловери Ксюші.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що відома українська актриса Ксенія Мішина постала перед аудиторією в строгому образі успішної леді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина розповіла своїм шанувальникам про особисте.

Також портал "Українці" писав, що Українська телезірка Ксенія Мішина дала цікаве інтерв'ю.