Кореспонденти російського видання вирушили в село Грязь, де проживають Пугачова і Галкін, і дізналися правду про їх розлучення.

Новини про розлучення Алли Пугачової і Максима Галкіна продовжують стрясати світську тусовку. Подейкують, що Алла Борисівна могла оформити з гумористом таємне розлучення, як свого часу зробила з Кіркоровим.

Журналісти вирушили в село Грязь, де проживає зоряне подружжя, і дізналися всю правду. У селі про "розлучення" Пугачової з Галкіним вже знають. Місцеві жителі, як тільки з'явилися перші розмови про тріщину у відносинах зоряного подружжя, навіть розпереживалися.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Все ж Алла з Максом - головний талісман села. Як тільки вони переселилися в замок, про їх селище дізналися всі.

- Вони живуть за високим парканом: що там відбувається, одному Богу відомо, – посміхається місцевий житель Іван. - Можливо, вони там і лаються. Але ми ніколи їх скандалів не чули. На вулиці ж вони навряд чи будуть з'ясовувати стосунки? А стіни в замку - товстінні. Крізь них ніякий галас не пройде. Їх прислуга теж не відверта. Мабуть, їх попередили, що сміття з хати виносити не потрібно.

За словами сусідів, останнім часом в замку нічого візуально не змінилося. Світло вечорами можна побачити у всіх вікнах.

- Ми так визначаємо: вдома вони чи ні, – продовжує Іван. - Якщо світло запалене у всьому особняку - значить, наші зірки вдома. Раніше на літо Алла Борисівна з дітьми їхала в Юрмалу. А зараз через пандемію залишилася в Москві. Я хочу побачити Максима і запитати, чи правда у них неполадки в сім'ї. Незручно, але цікаво, що він відповість.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Місцеві жителі запевняють: подружжя як і раніше живе разом. До замку регулярно під'їжджають іномарки - це друзі Пугачової і Галкіна.

- Думаю, що всі новини про розлучення Алли і Максима – брехня, – каже інша місцева мешканка – Наталя, яку ми зустріли біля продуктового магазину. - Якби вони дійсно розлучилися, ми б знали. Вони б речі перевозили! Але у них все спокійно: життя йде, як і раніше. Я читала слова музичного критика Сергія Сосєдова, який сказав: "Хто ж кине такого мультимільйонера, як Галкін?"Алла Борисівна не настільки дурна, щоб відмовлятися від ситого життя. Адже зараз за її благополуччя відповідає Макс. А так доведеться все робити самій.

Самі Алла і Макс новини про розставання не коментують. Галкін, коли йому подзвонили журналісти, лише відмахнувся і повісив трубку. Пугачова мовчить як партизан.

- Алла Борисівна-дуже закрита людина – - зітхає Іван. - Біля її будинку регулярно чергують журналісти. Деяких ми вже знаємо в обличчя. Пугачова з нашими сільськими не дружить. Буває, Рєзнік до неї приїжджає, Буйнов, Валентин Юдашкін. А ось Кіркорова вже давно не бачили.