Актриса театру і кіно Ксенія Мішина в дев'ятому випуску реаліті назвала ім'я переможця.

Після фінальних індивідуальних побачень Мішина прийняла доленосне рішення. Переможцем реаліті став комік і сценарист Кварталу 95 Олександр Еллерт. Комік двічі був одружений.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

На фінальній церемонії Мішина зазначила, що їй іноді буває важко спілкуватися з чоловіком, але незважаючи на це, вона закохана. На сторінці в Instagram кінозірка подякувала команді реаліті за виконану роботу і підкреслила, що зробити правильний вибір їй підказало серце.

"Дякую! Сьогодні мені хочеться прокричати ці слова так голосно, щоб вони луною відгукнулися в серці кожного, хто доклав свої зусилля до того, щоб проект Холостячка був таким, яким ви його побачили. Хтось скаже шоу, постановка, сценарій. Я скажу-так! Але не той сценарій, про який ви зараз подумали. Вибір я робила серцем. Красива імпровізація неможлива без продуманого і підготовленого контексту. Над тим, щоб ціле життя під назвою Холостячка відбулася, працювала величезна команда. Незважаючи на те, що це шоу, перш за все це реаліті, я щиро дякую всім цих неймовірних людей, які зробили цю казку бувальщиною!", — написала актриса.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Також Українці писали, що успішна українська актриса, до недавніх часів "Холостячка", зірка серила " кріпосна" Ксенія Мішина поділилася своїм шикарним виглядом у соцмережі.

Відповідну фотографію Ксенія Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Талановита актриса постала перед публікою в цікавому образі-довге вечірнє червоне плаття з величезним вирізом на ногах і відкритим плечем, а на ногах – стильні білі кросівки. Вона сидить на високому барному стільці і повернула голову в бік камери для ефектного знімка.

Крім цього, Ксенія написала під фотографією звернення до української аудиторії.

"Не приховую, що мені було боляче читати таку кількість токсичних і образливих коментарів на адресу мене і мого рішення лише тому, що я пішла за велінням серця. Пішовши на проект, я ризикнула всім, оголивши свою душу і пообіцявши собі і Вам чесну історію. Я зробила все, що залежало від мене і в тому числі була чесна у фіналі, перед багатомільйонною аудиторією", - звернулася актриса до шанувальників.

Також українська актриса звернулася до жіночої аудиторії з проханням бути добрішими один до одного.