У масштабному святковому шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», яке телеканал «Україна» покаже 31 грудня о 20:00, виступлять найвідоміші люди країни.

Популярний співак Олег Кензов вийде на сцену шоу з неймовірною Лесею Нікітюк із прем’єрою пісні «Кое-что ещё». За лаштунками концерту артисти розповіли, як для номеру опинились парою і що їх надихнуло приміряти неочікувані образи.

Леся Нікітюк, фото з Instagram
Леся Нікітюк, фото з Instagram

У грандіозному шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» ведуча Леся Нікітюк і співак Олег Кензов зіллються в яскравому дуеті. На знімальному майданчику артист розповів, що така колаборація з’явилась не просто так.

Леся Нікітюк і Олег Кензов
Леся Нікітюк і Олег Кензов

«Насправді пісню «Кое-что ещё» я писав для себе, але коли познайомився з Лесею і почав співпрацювати, побачив у ній дещо. Я сам хлопець із села, тож зрозумів, що вона «своя дівчина». Вона просила: «Олег, напиши мені пісню». А ця вже була написана, тож я їй запропонував послухати її, як варіант. Вона погодилась і все», – прокоментував Олег Кензов за лаштунками шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна».

Співак зізнався, що з Лесею знайомий вже близько 10 років. Мабуть, саме це дозволило їм у шоу опинитись в одному ліжку. До того ж, на цікавий номер зі своєю родзинкою їх надихнуло дещо більше, ніж дружба.

Леся Нікітюк і Олег Кензов
Леся Нікітюк і Олег Кензов

«Запальна дівчина. Мені сподобалось – в мене було. Іскра в нас виникла дуже давно – без неї, напевне, і номеру б не було. Те, що сьогодні відбувається у ліжку – це наслідки іскри», – поділився артист.

Сама ж Леся Нікітюк з’явилась на сцені в досить цікавому вбранні – рожевому корсеті з конусоподібним бюстом та прозорому пеньюарі в тон.

«Ми хотіли зробити свято. Викликати максимальну кількість емоцій глядачів у новорічну ніч. Цей образ трохи неочікуваний для самої мене, думаю, для глядачів – теж. Але він прикольний, адже ми відтворили образ дружини Остіна Паверса – зробили таку собі українську жінку Остіна Паверса. А ці груди просто битимуть салюти, щоб у наших глядачів був гарний настрій протягом всього 2021-го року!» – прокоментувала свій образ ведуча Леся Нікітюк на знімальному майданчику каналу «Україна».

Побачити грандіозне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна», ведучими якого стануть Оля Полякова та Володимир Остапчук, глядачі зможуть 31 грудня о 20:00. На вас чекають неймовірний настрій, яскраві емоції та масштабні номери у виконанні найпопулярніших зірок країни, серед яких NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK, Вєрка Сердючка, DOROFEEVA, Макс Барських, Наталя Могилевська, гурти «MOZGI», «DZIDZIO» та багато інших.