Актор Сергій Маковецький зі сльозами на очах говорить про смерть мами. Вона була для нього найдорожчою людиною. Ганна Григорівна померла на руках сина.

Трагедія трапилася 19 років тому. Тоді Сергій Маковецький багато працював і був вічно зайнятий. Йому подзвонив лікар матері і повідомив, що справи йдуть дуже погано. Наступного ж дня актор прилетів до Києва.

Сергій Маковецький
Сергій Маковецький

Сергій Маковецький звинувачує себе за те, що не додав матері любові, якої їй і так по життю не вистачало. Батько актора кинув вагітну жінку самим підлим чином-перед стінами Рагсу, коли все вже було готове до банкету і святкування торжества.

Він боягузливо обдурив її і втік. Незважаючи ні на що, Ганна Григорівна змогла доносити дитину і народила. Вона одна виховувала його.

62-річний Сергій Маковецький досі зі сльозами згадує той страшний день. Це сталося на Благовіщення Пресвятої Богородиці в 2001 році. Мати актора довго хворіла і не змогла побороти недугу.

Сергій Маковецький
Сергій Маковецький

"Я бачив, що їй погано, розумів, що вона мене вже не бачить... Читав молитви... Дивився на неї і бачив, як завмирає її дихання: ось воно є – і його немає, є – і немає... І все... І ти, будучи вже дорослою людиною, сидиш і не розумієш, що це", – розповів Сергій Маковецький в ефірі програми "Доля людини" з Борисом Корчевніковим.

Варто відзначити, що актор мало розпитував маму про її життя, тому що розумів, скільки болю вона натерпілася. Маковецький багато про що не встиг сказати своїй дорогій людині.