Ольга Полякова знялася в комедії, яка вийде в наступному році на екрани кінотеатрів. Про це вона повідомила на своїй Instagram-сторінці.

Кіно називається"Зірки за обміном". За сюжетом фільму Полякова лається на церемонії нагородження зірок з DZIDZIO, а на наступний день вони прокидаються в тілах один одного.

Незважаючи на те, що сюжет такого фільму далеко не оригінальний, ідея запросити на нього українських зірок - вкрай оригінальна.

Шанувальники по-різному поставилися до нової ідеї Полякової. Безліч Instagram-користувачів повідомляють, що чекають дане кіно в кінотеатрах. Однак є й ті, хто відзначає банального даного сюжетного ходу.

Також варто відзначити, що за останній час через пандемію коронавірусу українська артистка зовсім не дає концертів, але відомо, що нещодавно, трохи більше місяця, вона їздила в Дубаї, де виступала на великій сцені для місцевих жителів і ряду солідних гостей.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram