Жанни Фріске не стало п'ять років тому. Співачка померла після тривало хвороби, у неї залишився маленький син. Турботу про дитину взяв на себе батько хлопчика, Дмитро Шепелєв.

Журналіст всіляко оберігає Платона від зайвої уваги. Після смерті коханої він повністю відсторонився від спілкування з журналістами. Телеведучий не показує сина в соцмережах і майже нічого не розповідає про нього, лише деколи згадуючи в особистому блозі.

Син Жанни Фріске
Син Жанни Фріске

Також Дмитро Шепелєв оберігає спадкоємця від спілкування з родичами Жанни Фріске. Платон вже кілька років не бачив бабусю, дідуся і тітку. Восени в пресу просочилися кадри з прогулянки дитини, зроблені папараці. Судячи з фотографій, семирічний хлопчик неймовірно схожий на матір.

До речі, невідомо, що Дмитро Шепелєв розповідає спадкоємцю про покійну співачку. Відомо, що за п'ять років Платон жодного разу не був на кладовищі у мами. Варто відзначити, що дитина навіть не був присутній на похоронах.

Жанна Фріске
Жанна Фріске

Жанна Фріске похована на Ніколо-Архангельському кладовищі. За словами охоронців, шанувальники часто відвідують співачку, та й родичі заглядають регулярно. А ось Дмитра Шепелєва з сином не бачили жодного разу.

Як виявилося, телеведучий показувався на могилі Жанни Фріске лише в перший рік після її смерті.

"Кажуть, він забороняє Платону, а сам-то він як прийде, він же маленький", – поділилися службовці кладовища.