Популярний співак Олег Винник натякнув на швидкоплинність життя і пояснив, чому не чекає особливих матеріальних подарунків в новорічну ніч.

Олег Винник
Олег Винник

"Я переконаний, що свято можна зробити кожен божий день. Не варто чекати і думати: "А що ж нам хтось подарує?" Подарунок дуже простий - просто прокинутися вранці, відчути себе щасливим і поділитися цим щастям з іншими", — цитує співака телеканал "Україна".

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

За словами Олега Винника, люди, лягаючи спати, не замислюються над тим, що можуть і не прокинутися.

"Життя - така річ, яка може змінитися за одну секунду. Коли ти обіймаєш вранці рідну людину і кажеш: "Я тебе так люблю". Це найголовніше", - каже співак.

Раньше Українець писали, що Олег Винник зробив визнання для своїх шанувальників. Пост про це був опублікований на його Instagram-сторінці.

Талановитий український співак, учасник танцювального проекту" Танці з зірками", суддя вокального проекту" Голос країни", автор і виконавець власних пісень Олег Винник порадував своїх шанувальників знімком у соціальній мережі.

Він повідомив, що бере участь у святковому шоу, яке вийде в ніч на Новий рік з 31 грудня по 1 січня.

У себе в стрічці Олег поділився кількома кадрами зі зйомок " музичної платформи "на каналі Україна, де він заспіває найпопулярніші хіти, привітає" вовчиць " зі святом і влаштує незабутнє шоу.

Для виступу він одягнув стильний наряд, який складається з класичних чорних штанів і чорної сорочки. Свій образ н доповнив чорними туфлями, чорним оксамитовим піджаком з хусткою.